Centrum Rozwoju Biznesu - zespół

Jerzy Karwelis
Jerzy Karwelis Lider Obszaru - Dyrektor Centrum Rozwoju Biznesu

Pracował dla prasowych koncernów wydawniczych (Dziewczyna, Popcorn, CHIP, Forbes, Newsweek, Fakt, Rzeczpospolita).

Działał na rzecz środowiska wydawniczego (Izba Wydawców Prasy, Związek Kontroli Dystrybucji Prasy).

 

Uczestniczył w tworzeniu standardów środowiska mediowego (Polskie Badania Czytelnictwa, Polskie Badania Internetu, Kodeks Wydawców Prasy).

 

Specjalizował się w zarządzaniu procesami wydawniczymi, restrukturyzacji, rebrandingu tytułów i ich komercjalizacji.

 

Zainteresowania: polityka, media, publicystyka, windsurfing, narty.

 
 
Artur Kwaśniewski
Artur Kwaśniewski Lider Obszaru - Kierownik Działu Analiz Biznesowych
Dr ekonomii, MBA; Studia podyplomowe z Zarządzania, Psychologii Biznesu. Program HBS/ALK Mikroekonomia Konkurencyjności; egzamin dla Członków Zarządu i Rad Nadzorczych Spółek Skarbu Państwa. Menedżer w projektach inwestycyjnych i doradczych, w Agencji Rozwoju Przemysłu S.A., Orange S.A. Konsultant i współwłaściciel w firmach doradczych.
Aleksandra Kołecka www
Aleksandra Kołecka Ekspert
Absolwentka technologii chemicznej, pracowała w branży chemicznej oraz celnej. W Łukasiewicz – ORGMASZ zajmuje się analizami biznesowymi oraz zarządzaniem projektami B+R. Inżynierskie wykształcenie łączy z doświadczeniem biznesowym starając się znaleźć pomiędzy nauką, a biznesem nić porozumienia dzięki której można budować ciekawe projekty.
Bogdan Kępka
Bogdan Kępka Ekspert
Od początku swojej kariery zawodowej związany z ekologią, Klasteringiem oraz kooperacją i współpracą środowisk biznesowych, samorządowych i naukowych. Posiada umiejętności zarządzania projektami badawczo-rozwojowymi w obszarze zarządzania środowiskiem i Green Deal.
zdjęcie(1)
Krzysztof Nędzyński Starszy specjalista ds. badawczych
Ekonomista, zdobywał doświadczenie m.in. w PwC, Ministerstwie Finansów, Narodowym Banku Polskim i Bankowym Funduszu Gwarancyjnym. Były dziennikarz Obserwatora Finansowego. Współzałożyciel pierwszego w Polsce rynku przewidywań. Podstawowe kompetencje w inżynierii i prowadzeniu procesu B+R poznał w rodzinnej firmie. Absolwent politologii i filozofii na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Aleksandra Chaładaj1
Aleksandra Chaładaj Główny specjalista – Dział Relacji z Partnerami Strategicznymi
Absolwentka Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie na kierunku zarządzanie. Technik farmaceutyczny z wieloletnim doświadczeniem i praktyczną znajomością rynku medycznego w Polsce. Prywatnie pasjonatka fotografii oraz miłośniczka tenisa i siatkówki.
Halina Sitko www
Halina Sitko Główny specjalista – Dział Relacji z Partnerami Strategicznymi
Absolwentka Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie – studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie oraz absolwentka Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi – na kierunku Psychologia. Doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanych polskich oraz zagranicznych firmach z branży budowlanej, HR, klimatyzacji &chłodnictwa. Jako Dyrektor Handlowy, Pełnomocnik Zarządu, Dyrektor ds. Kluczowych Klientów z sukcesem wdrażała skuteczne strategie rozwoju przedsiębiorstwa oraz pozyskiwała partnerów biznesowych, które w sposób znaczący przyczyniały się do rozwoju spółki. Posiada umiejętność nawiązywania długofalowych relacji biznesowych, myśli w nieszablonowy sposób i skutecznie dąży do realizacji zamierzonego celu. Ceni współpracę z ludźmi i chętnie rozmawia, na tematy innowacyjnych pomysłów rozwojowych.
Monika Stygar
Monika Stygar Główny specjalista – Dział Relacji z Partnerami Strategicznymi
Zawodowo związana z transformacją cyfrową i nowymi technologiami. Przez ponad 20 lat pracowała na pograniczu mediów cyfrowych, biznesu i IT. Prowadziła kluczowe projekty wydawnicze i produktowe dla największego polskiego portalu Onet. Pracowała również w dziale projektów specjalnych i eventów w Ringier Axel Springer Polska, gdzie odpowiadała za komercjalizację i digitalizację usług i produktów oraz kontakty z biznesem. Ukończyła geografię na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz zarządzanie i marketing na Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Prywatnie entuzjastka zdrowego stylu życia, dobrego kina, muzyki poważnej i jazzu. W wolnym czasie działa jako mentorka.
Anna Podkowińska Główny specjalista – Dział Relacji z Partnerami Strategicznymi