Dział Relacji z Partnerami Strategicznymi

Uśmięchnięta twarz kobiety
Mariola Biszczuk Lider Obszaru - Kierownik Działu Relacji z Partnerami Strategicznymi
Absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego (psychologia w zarządzaniu) i UMCS (lingwistyka). Ukończyła studia MBA Politechniki Lubelskiej. Specjalizuje się w budowaniu relacji B2B oraz komercjalizacji prac badawczo-wdrożeniowych. Odpowiedzialna za pozyskiwanie klientów i realizację projektów dla sektora produkcyjnego, szkoleniowego i naukowego. Posiada doświadczenie w pracy w przemyśle. Od lat związana z instytutami Sieci Badawczej Łukasiewicz. Pasjonatka zwiedzania świata w biegu, na rowerze oraz nartach.
Halina Sitko www
Halina Sitko Główny specjalista – Dział Relacji z Partnerami Strategicznymi
Absolwentka Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie – studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie oraz absolwentka Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi – na kierunku Psychologia. Doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanych polskich oraz zagranicznych firmach z branży budowlanej, HR, klimatyzacji &chłodnictwa. Jako Dyrektor Handlowy, Pełnomocnik Zarządu, Dyrektor ds. Kluczowych Klientów z sukcesem wdrażała skuteczne strategie rozwoju przedsiębiorstwa oraz pozyskiwała partnerów biznesowych, które w sposób znaczący przyczyniały się do rozwoju spółki. Posiada umiejętność nawiązywania długofalowych relacji biznesowych, myśli w nieszablonowy sposób i skutecznie dąży do realizacji zamierzonego celu. Ceni współpracę z ludźmi i chętnie rozmawia, na tematy innowacyjnych pomysłów rozwojowych.
Monika Stygar
Monika Stygar Główny specjalista – Dział Relacji z Partnerami Strategicznymi
Zawodowo związana z transformacją cyfrową i nowymi technologiami. Przez ponad 20 lat pracowała na pograniczu mediów cyfrowych, biznesu i IT. Prowadziła kluczowe projekty wydawnicze i produktowe dla największego polskiego portalu Onet. Pracowała również w dziale projektów specjalnych i eventów w Ringier Axel Springer Polska, gdzie odpowiadała za komercjalizację i digitalizację usług i produktów oraz kontakty z biznesem. Ukończyła geografię na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz zarządzanie i marketing na Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Prywatnie entuzjastka zdrowego stylu życia, dobrego kina, muzyki poważnej i jazzu. W wolnym czasie działa jako mentorka.
Anna Podkowińska Główny specjalista – Dział Relacji z Partnerami Strategicznymi