Startuje Program Network IQ Alliance dla start-up’ów

Od 1 do 22 września 2023 roku przedstawiciele start-up’ów mogą się zarejestrować w Network Intelligence Program for Startups

W ramach Programu uczestnicy dowiedzą się jak budować znaczące relacje i skutecznie angażować potencjalnych inwestorów, wykorzystując renomowaną metodologię Network IQ opracowaną przez dr Darię Tataj, profesora honorowego w Alliance Manchester Business School. Więcej na: https://tatajinnovation.com/. Korzyści z udziału w Programie jest więcej, a wśród nich: matchmaking z inwestorami, dostęp do otwartego ekosystemu innowacji, dostęp do nowych możliwości i do zasobów na całym świecie.

 

Terminarz:

Rejestracja rozpoczęła się 1 września i będzie otwarta do 22 września.

Od 25 do 30 września odbędzie się faza selekcji.

Wyniki oceny zostaną ogłoszone do 30 września.

Pierwsze szkolenie zaplanowano 1 października.

Od 19 do 20 października odbędą się matchmakingi.

Do końca listopada odbędzie się druga część szkolenia.

Całość zakończy Demo Day zaplanowany na 15 grudnia.

 

Program będzie prowadzony w całości online w języku angielskim. Dla wybranych start-upów w fazie selekcji szkolenie będzie bezpłatne (finansowane z projektu).

Wizją Network IQ Alliance na rok 2030, za pośrednictwem nIQ, jest wywarcie systemowego wpływu na szkolnictwo wyższe na poziomie instytucjonalnym poprzez włączenie innowacji i przedsiębiorczości do podstawowych strategii instytucji szkolnictwa wyższego (HEI), budowanie zdolności przywódczych do ich realizacji i lepsze łączenie ich ze swoimi strategiami ekosystemów na poziomie miasta i globalnie. WNetwork IQ Alliance jest finansowany przez EIT Health i Komisję Europejską.

Od 2022 roku Łukasiewicz – ORGMASZ jest partnerem Network IQ Alliance.