Audyt wewnętrzny

 

 

W ramach usługi Audyt wewnętrzny  wspieramy naszych klientów w identyfikacji i ocenie ryzyk mogących wywierać istotny wpływ na wartość firmy oraz na tworzeniu i realizacji planów audytu ukierunkowanych na najistotniejsze ryzyka. Nasze działania zmierzają do zwiększenia efektywności i redukcji kosztów badanej organizacji poprzez usprawnienie wszystkich możliwych zachodzących w niej procesów, dostosowanie celów i zadań, skupienie się na procesach zwiększających wartość dodaną firmy.

 Przedstawiamy niezależną ocenę zgodności funkcji audytu wewnętrznego w organizacji z Międzynarodowymi Standardami Praktyki Zawodowej Audytu Wewnętrznego wydanymi przez The Institute of Internal Auditors (IIA) oraz najlepszymi praktykami.

 Wspieramy naszych klientów  w tworzeniu i rozwoju wysokiej jakości poprzez efektywną funkcję audytu wewnętrznego. Przeprowadzamy ocenę ryzyka oraz opracowujemy strategiczne i roczne plany audytu, w celu podniesienia poziomu efektywności i wydajności w organizacji.

 

Dane kontaktowe:

Instytut Organizacji i Zarządzania w Przemyśle "ORGMASZ"

ul. Żelazna 87, 00-879 Warszawa, pokój 203 - II piętro

tel.: (22) 624 92 65

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.